MERAK ETTİKLERİNİZ

Egr İptali Motora Zarar Verir mi ?

Motora herhangi bir zararı yoktur ,fakat yanlış montaj konusunda rastladığımız sıkıntılar oluyor egr iptali hem mekanik hemde yazılımsal olaral iptali gerçekleşmelidir.

 

Doğru şekilde İptal ettirenlerin ortak görüşü şu;

1)Çekiş gücü arttı

2)Yakıt azaldı

3)Siyah duman atma ortadan büyük oranda kalktı

4)Gaz tepkileri arttı

 

Partikül Temizliğimi Yoksa Komple İptali mi Daha Faydalıdır ?

Partikül egsız sistemininde filitre görevi görür tıpkı soba bacası mantığıyla çalışır ,zamanla kurum etkisiyle tıkanacak egsoz gazı atmosfere kolay çıkmayacağından tıkanacak buda araç performansını olumsuz etkileyecektir.

Belli km lere gelince dejenerasyon yani kendi kendine temizlik yapılıyor fakat bu kssin çözüm olmuyor ,sonrasın katalizatör sökülerek temizlik yapılıyor buda km dolunca tekrar doluyor masraf olarak da baya külfetli ,bu yüzden komple iptali hem mekanik hemde yazılımsal iptali mümkün ayrıca maliyeti daha düşük .

Performans Yazılım Motora Zarar Vrir mi ?

Bilinçsiz şekilde aşırı tork kazanmak için yapılan yazılım işlemleri motora zarar verir ,bu tıpkı sırtınız kaldıramayacağız yükü yüklemek ile eş değerdir .motorun malzeme ve teknoloji alt yapısına bağlı bir üst sınırı vardır .bundan fazlası motora ciddi hasarlar açabilir. bu yüzden profesyonel kurumlardan destek almayı unutmayın .markasal olarak internetten araştırma yapın .

ilkelerimiz

Markasal Bazlı Yazılım  Çözümleri

Markasal Bazlı Yazılım Çözümleri

Yaptığımız İş Gerçekten sonuç verdi mi ?

Yaptığımız İş Gerçekten sonuç verdi mi ?

ÖNCE ARIZA TESPİTİ

ÖNCE ARIZA TESPİTİ

Ölçemezsen YÖnetemezsin

Ölçemezsen YÖnetemezsin

SONUÇ

ARAÇ
5501
ARAÇ
mEMNUN MÜŞTERİ
4679
mEMNUN MÜŞTERİ
OLUMLU GERİ DÖNÜŞ
3568
OLUMLU GERİ DÖNÜŞ
SORUN ÇÖZÜM
1280
SORUN ÇÖZÜM